Başkan Özacar ile Başkan Gökhan bir araya geldi

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gelibolu Belediye Başkanı Başkanı Mustafa Özacar, geçtiğimiz gün Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile bir araya geldi. İki başkan, gündeme ilişkin değerlendirmelerde ve istişarelerde bulundular.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, geçtiğimiz gün Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyarette bulundu. Çanakkale Belediyesi’nde, gerçekleşen ziyarette iki başkan, gündeme ilişkin değerlendirmelerde ve istişarelerde bulundular.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan, ev sahibi Başkan Gökhan, “Gelibolu’muzun kıymetli Belediye Başkanı sayın Mustafa Özacar’a nazik, yeni yıl ziyareti, güzel temennileri ve samimi sohbeti için teşekkür ederim” dedi.

Başkan Özacar ise sosyal medya hesabından, ziyaretle ilgili, “Çanakkale Belediye Başkanımız sayın Ülgür Gökhan’a yeni yılın ilk ziyaretini gerçekleştirdim. Ülkemizin ve ilimizin sıcak gündemine dair karşılıklı değerlendirmelerde bulunduğumuz sayın başkanımıza sıcak ev sahipliği için teşekküre ediyor, çalışmalarına kolaylıklar diliyorum” paylaşımında bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 12/01/2021, Salı günü yayınlandı, 131 defa görüntülendi
*