Sağlıklı Yaşam Merkezi hizmet vermeye devam ediyor

1 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Koronavirüs salgını nedeni ile spor tesislerine getirilen kısıtlamaların ardından Çanakkale Belediyesi Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi, yeni düzenlemeler yaparak kentlilere hizmet vermeye devam ediyor.

Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde bulunan spor aletleri ve alanlarının yanı sıra soyunma odaları, duş bölümleri ve tuvaletlerde, salgın hastalık riskine karşı kentlilerin sağlığını korumak amacıyla ekipler tarafından periyodik olarak her hafta dezenfekte ediliyor.

Yeni düzenlemeler doğrultusunda mesai saatleri hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 09.00-19.30 saatleri arasında olup; tesis Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermiyor.

Pandemiden dolayı tesise gelemeyecek olan sporseverler için de hafta içi Pazartesi ve Çarşamba günleri 10.30-11.30, Salı ve Perşembe günleri de 17.00-18.00 saatleri arasında merkezin sosyal medya hesabından (https://www.instagram.com/saglikliyasammerkez/?hl=tr) canlı yayın pilates dersleri yapılıyor.

Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde spor yapacak olan kentlilerin, (HES) kodu ile giriş yapmaları, sosyal mesafe ve maske takma kuralına uymalarını önemle rica edildi.

Haber Merkezi

 

 


Bu haber 10/01/2021, Pazar günü yayınlandı, 150 defa görüntülendi
*