Turan’dan muhalefete teşekkür

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

SMA hastaları için sosyal medyada bir kampanya başlatılmış ve Milli Piyango’da, Varlık Fonu’na devredilen 75 Milyon TL, SMA hastası çocuklar için kullanılsın paylaşımları yapılmıştı. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, konuyla ilgili sosyal medyadan “Muhalefete teşekkür borçluyuz” paylaşımında bulundu.

Milli Piyango’dan, Varlık Fonu’na devredilen 75 Milyon TL için geçtiğimiz gün, sosyal medyada bir kampanya başlatıldı ve o 75 Milyon TL’nin, SMA hastalarının tedavisinde kullanılması önerildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İYİ Partililer ve CHP’liler olmak üzere, sanatçılar ve ünlü isimlerde, sosyal medyadan paylaşımlarda bulunarak, görüşlerini dile getirdiler.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da, sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Turan, yağmış olduğu sosyal medya paylaşımında, “Muhalefete teşekkür borçluyuz! Tek elden yönetilen bu kirli tweet kampanyaları sayesinde, devletin milletimize insanı önceleyen, dünya standartlarının üstünde bir sağlık hizmeti sağladığını tekrar hatırlattılar” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 04/01/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 199 defa görüntülendi
*