Başkanlar bir dizi temasta bulundular

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, geçtiğimiz gün Çanakkale’ye gelerek, bir dizi ziyarette bulundular. İki belediye başkanı, GESTAŞ, İŞKUR ve Kültür ve Turizm Müdürlüklerine giderek, istişarelerde bulundular.

Geçtiğimiz günlerde, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Çanakkale Merkez’e gelerek, kurumlara ziyaretlerde bulundular. Başkanlar GESTAŞ, Kültür Turizm Müdürlüğü ve İŞKUR’da istişarelerde bulundular.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden “2020 yılının son gününde yine beldemiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel ile Gestaş Genel Müdürü Mahir Sevinç, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz Beye ziyaretlerde bulunduk. Beldemiz için neler yapılabileceğimiz hakkında fikir teatisinde bulunduk. Yeni yılda Beldemizi parlatacak güzel proje fikirlerimizle, ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz” paylaşımında bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 03/01/2021, Pazar günü yayınlandı, 115 defa görüntülendi
*