AK Parti Belde teşkilatı Başkan Arslan’ı duyarlılığa davet etti

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Kepez Belde teşkilatı, Belediye Başkanı Birol Arslan’ı özenli ve duyarlı olmaya davet etti. AK Parti teşkilatı tarafından yapılan basın açıklamasında, beldede bulunan elektrikli, aydınlatmalı ay yıldızın çok sık bir şekilde bozulduğu belirtildi.

AK Parti Kepez Belde teşkilatı tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında,” Kepezliler olarak yeni yıla aydınlatması yapılmış Türk Bayrağı ile girmek istiyoruz!

Kepez Belediyesi’ne yaklaşık 500 metre mesafede bulunan, bağımsızlığımızın simgesi şanlı Türk bayrağının ışıklandırmalarında, gene arıza meydana gelmiştir. Bundan önceki dönemlerde ki Belediye başkanlarının bu konudaki titiz ve duyarlı yaklaşımlarından dolayı hiçbir zaman ışıklarının sönmediği şanlı Türk Barağının ışıkları son dönemde sürekli arıza vermektedir.

Bu arızalar biz uyarılarda ve eleştirilerde bulunmadan da düzeltilmemektedir. CHP’li Kepez Belediyesi’nin başkanı sayın Birol Arslan’ı bu arızayı acilen düzeltmeye , bundan sonra da şanlı Türk Bayrağına yakışan özeni ve duyarlılığı göstermeye davet ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal

 

 


Bu haber 01/01/2021, Cuma günü yayınlandı, 204 defa görüntülendi
*