Başkan Gökhan, “2020 zor bir yıldı”

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yeni yıl ile ilgili dileklerini ve geçtiğimiz yıl yaşanan zorlukları dile getirdi. 2020 zor bir yıldı diyen başkan Gökhan, “2021 yılının herkese mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” ifadelerinde bulundu.

2021 yılına merhaba dediğimiz, içinde bulunduğumuz bu günlerde, dünya bambaşka duygular içerisinde. Yangınlarla, depremlerle, çeşitli felaketlerle, koronavirüs salgını, kısıtlamalar ile geçen 2020 yılının ardından, dünyada herkes yeni yılın özellikle huzur ve mutluluk getirmesinden yana.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’da, sosyal medya hesabından, yeni yıla ilişkin bir mesaj paylaştı. Başkan Gökhan tarafından paylaşımda, “2020 zor bir yıldı ancak yeni bir yıl için umutlar beslemeyi de ihmal etmeyelim. Öncelikle salgın hastalık sürecinin bir an önce son bulması temennisi ile başta sağlık olmak üzere 2021 yılında herkese mutluluk ve huzur getirmesini diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Başkan Gökhan ayrıca, sağlık personelleri ile ilgili, “Emek varsa umut da vardır. Sağlık çalışanlarımızın özveriyle verdiği emek, yeni yılın umudunu güçlendiriyor” dedi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 31/12/2020, Perşembe günü yayınlandı, 151 defa görüntülendi
*