İlk göz ağrısı proje 1 yaşında!

4 hafta önce Güncel Manşet Video
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Eceabat Belediyesi, son dönemde tasarruf konusunda tarih yazıyor. Göreve geldikten sonra söz verdiği projelerini bir bir hayata geçiren Belediye Başkanı Saim Zileli, belediyenin kendi imkanları yaptığı ve kısa sürede kar elde ettiği ilk projesi olan ‘beton santrali’ ile dikkat çekti.

Seçim öncesi söz verdiği projelerin bazılarını seçildikten sonra kısa sürede hayata geçiren Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli, söz verdiği gibi beton santrali projesini de bir yıl içinde hayata geçirdi. Kısa sürede kar elde etmeye başladığı ilk göz ağrısı projenin ardından sosyal konutlar projesinin de temelli atıldı.

Eceabat Belediyesi sosyal medya hesaplarında santralin hayata geçişinin birinci yılında hazırlanan bir video, kamuoyu ile paylaşılırken, Başkan Zileli ise proje ile ilgili olarak “Huzurlu bir Eceabat için sürdürülebilir bir gelişimi amaç edinerek, hizmete öncü insan odaklı doğru, dürüst, planlı ve verimli çalışan belediyecilik anlayışı ile çıktığımız bu yolda kaliteli hizmet sunabilmek adına hedeflerimizden ilki olan ‘Eceabat Belediyesi beton santrali projesinin hayata geçişinin 1. yılında Eceabat halkı için yapmış olduğumuz yatırımın ne kadar doğru olduğunu  görmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Özlem Kavuklu


Bu haber 29/12/2020, Salı günü yayınlandı, 567 defa görüntülendi
*