Halkbank yetkililerinden ÇTSO’ya ziyaret

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Halk Bankası Çanakkale Şube Müdürü Ali Devrim Önder, KOBİ Müdür Yardımcısı Yenal Tekin Nalcı Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, gerçekleşen ziyaret ile ilgili, “Halk Bankası ile yakın bir tarihte yapılacak protokol anlaşmasıyla aynen Ziraat Bankasında olduğu gibi mal alışverişine yönelik önemli bir avantaj sağlayacak bir çalışma başlatılacak” dedi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Covid-19 salgını döneminde üyelerimizin finansman sorunlarına alternatif ve uygun çözümler sunmak üzere banka müdürlerimizle sürekli irtibat halindeyiz.

Kamu Bankalarımızın son dönemde KOBİ’lerimize yönelik sunduğu imkanlardan birçok üyemiz faydalanma ve nefes alma imkanına kavuştu. Halk Bankası ile yakın bir tarihte yapılacak protokol anlaşmasıyla aynen Ziraat Bankasında olduğu gibi mal alışverişine yönelik önemli bir avantaj sağlayacak bir çalışma başlatılacak.

Bunun müjdesini Çanakkale Halk Bankası Çanakkale Şube Müdürü Ali Devrim Önder, KOBİ Müdür Yardımcısı Yenal Tekin Nalcı’dan aldık. Protokol imzalanmasına müteakip üyelerimize bilgilendirme yapacağız. Kendilerine verdikleri bilgi ve nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 29/12/2020, Salı günü yayınlandı, 165 defa görüntülendi
*