ETİ BAKIR A.Ş.’den uzaktan eğitime destek

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kısa bir süre önce Halilağa projesini alarak, bakır madeni işletmesi açmaya hazırlanan Eti Bakır A.Ş. uzaktan eğitim sürecinde, bölgede bulunan öğrencilere destek oldu. Firma tarafından, öğrencilere tablet hediye edilirken, desteklerin ve çalışmaların sürdürüleceği belirtildi.

Kısa bir süre önce Halilağa projesini alarak, bakır madeni işletmesi açmaya hazırlanan Eti Bakır A.Ş, geçtiğimiz günlerde uzaktan eğitim gören öğrencilere destek oldu. Hayata geçirilen proje ile, firma yetkileri geçtiğimiz günlerde, uzaktan eğitim gören öğrencilere, destek olabilmek amacıyla, tablet hediye etti. Öğrenciler ile firma etki alanı içerisinde yer alan Hacıbekirler, Muratlar, Halilağa, Söğütgediği, Tepeköy ve Hacıdervişler köylerinde İlk-ortaokul ve lise öğrencilerine tablet hediye ederek katkıda bulundu.

Eti Bakır A.Ş. İşletme Müdürü Mahir Tezcan ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Mehmet Naci Tülek ilgili köy muhtarları ile birlikte, pandemi şartlarına uyularak yapılan tablet dağıtımında önemli bir eksiklik giderildi.

Eti Bakır bölgede altı aydır faaliyet gösteren bir firma olmasına rağmen çevre köylere yaptığı yatırımlar ile dikkat çekti. Köylerin ihtiyaçlarına göre alt yapı ve üst yapı işlerine destekleri, eğitime katkı, profesyonel ve amatör spor kulüplerine destek gibi birçok çalışma ve destek gerçekleştirdi. Firmanın bundan sonraki süreçte de çalışmalarına ve desteklerine devam edeceği belirtildi.

Haber Merkezi


Bu haber 29/12/2020, Salı günü yayınlandı, 203 defa görüntülendi
*