Başkan Semizoğlu; “Önceliğimiz bu yapının korunması”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

GESTAŞ Genel Müdürü Mahir Sevinç, geçtiğimiz gün ÇTSO’daydı. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile ziyarette bir araya gelen Genel Müdür Sevinç, karşılıklı istişarelerde ve görüş alışverişinde bulundular. Konuyla ilgili açıklama yapan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu, “GESTAŞ Yönetim Kurulu olarak önceliğimiz bu yapının korunması ve elde edilen kaynaklarının en verimli ve efektif olarak yönetilmesidir” dedi.

GESTAŞ Genel Müdürü Mahir Sevinç, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “İlimizin ulaşım sektöründe en önemli kurumu olan GESTAŞ, 550 bin ortağı olan büyük bir Çanakkale şirketi.

GESTAŞ ilimize sadece ulaşım anlamında değil, istihdam ve kaynak yaratma anlamında da önemli katkılar sunuyor. GESTAŞ hepimizin yani tüm Çanakkalelilerin kaynaklarıyla oluşturulmuş, özel bir yapı. GESTAŞ Yönetim Kurulu olarak önceliğimiz bu yapının korunması ve elde edilen kaynaklarının en verimli ve efektif olarak yönetilmesidir. Son dönemde gerçekleştirilen gemi alım modeli bunun en somut göstergesidir. Bu hassasiyetle çalışan GESTAŞ Genel Müdürümüz Mahir Sevinç ile bir araya gelerek gerçekleştirilen ve yapılması planlanan faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 29/12/2020, Salı günü yayınlandı, 146 defa görüntülendi
*