Turan: “Hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz günlerde, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, iş dünyasının temsilcileri ile bir araya geldi. Turan, iş dünyasının temsilcileri ile katıldığı toplantıda, yapmış olduğu açıklamada, “Size sınırsız hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Taleplerinizi her zaman bana ileterek gerçekleştirmek için var gücümüzle sizin yanındayız” dedi.

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın başkanlığında, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ve Meclis Başkanı Abdullah Deniz’in ev sahipliğini yapılan toplantıda, Ak Parti İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Çanakkale Belediye Meclis Grup Başkanvekili Esra Yüksel, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, ÇTSO Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Çetin, Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, Meclis Başkanı Yücel Çayıroğlu, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Orçun Oktay yer aldı.

Çanakkale tarımı, tarıma dayalı sanayi sektörü ve turizm konularının görüşüldüğü toplantıda, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Bayramiç Beyazının AB Coğrafi İşaret Tescili ve Jeotermal Isıtmalı Tarıma Dayalı Seracılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi, Devlet Yatırım Destekleri, Yapılandırma Süreleri, 1915 Çanakkale Köprüsünün Çanakkale açısından önemi, 2021 yılının İstiklal Marşı ilan edilmesi ve Mehmet Akif Ersoy’u anma yılı kapsamında il genelinde yapılacak tanıtım organizasyonları ve sektörler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan; “Ben Çanakkale, memleket sevdalısıyım. Çanakkale’den gelecek her türlü talebe, isteğe öncelik vererek hizmet etmek boynumun borcudur. Onun için size sınırsız hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Taleplerinizi her zaman bana ileterek gerçekleştirmek için var gücümüzle sizin yanındayız” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 27/12/2020, Pazar günü yayınlandı, 228 defa görüntülendi
*