Başkan Makas ilçe ziyaretlerine hız verdi

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Bayramiç, Ayvacık ve Ezine İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek, İlçe Başkanları ve üyelerle, salgınla mücadele sürecinde devam eden çalışmaları değerlendirdi.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ilçeleri ziyaret ederek, çalışmalara ilişkin İlçe Başkanları ve üyelerle istişarelerde bulunmayı sürdürüyor. Başkan Makas son olarak, Bayramiç, Ayvacık ve Ezine İlçe Teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi.

İl Yöneticilerinin de katıldığı toplantılarda Bayramiç İlçe Başkanı Sadettin Arslan, Ayvacık İlçe Başkanı Nazmi Tok ve Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal ve üyelerle birlikte yapılan çalışmaları değerlendiren Naim Makas, daha sonra pandemi tedbirleri kapsamında ilçelerdeki esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler diledi.

Başkan Makas daha sonra, yapımı devam eden, 91 fabrikanın kurulacağı ve 8 bin kişinin istihdam edileceği Ezine Gıda, İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Makas ziyarette şunları söyledi: “Kentimizin ve ülkemizin katma değeri yüksek yatırımlarından biri olan, enerjisini kendisi üretebilecek, bölgeye istihdam, mesleki eğitim, yöresel tarım ve pazarda ciddi katkı sağlayacak, çevre koruma kriteri yönüyle de adeta örnek bir proje olan Ezine Gıda, İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ni kentimize kazandıran Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz”

Haber Merkezi

 


Bu haber 27/12/2020, Pazar günü yayınlandı, 171 defa görüntülendi
*