Çanakkale’ye yakışan tablo

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, geçtiğimiz gün bir araya gelerek, sorunlar ve belediyenin destek bekleyen konuları ile ilgili istişarelerde bulundular. Siyaset arenasında bu derece gergin bir ortamda, ortaya çıkan bu tablo, Çanakkale’nin farkını bir kez daha gözler önüne serdi. Vatandaşlar, “Çanakkale’ye yakışan budur” yorumlarında bulundular.

Siyasetin bir hayli gergin olduğu, karşılıklı atışmaların yaşandığı ve salgın ile mücadele ettiğimiz, stres dolu günlerde olumlu ve bir o kadar pozitif bir fotoğraf karesi, kamuoyuna servis edildi. Geçtiğimiz gün AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Belediye Başkanı Ülgür Gökhan bir araya geldiler. Birlikte masaya oturdular ve istişarelerde bulundular. İkiliye, Belediye Meclisi’nin AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel’de eşlik etti.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan bu fotoğraf karesini sosyal medya hesabından paylaşarak, “Çanakkale söz konusu olunca her zaman aynı masanın etrafında toplanmayı, ortak aklı çalıştırmayı biliriz. Yoğun programı içinde, Çanakkale Belediyesi’nin destek bekleyen konularına gösterdiği alaka için AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Sayın Bülent Turan’a çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Fotoğrafı gören vatandaşlar, “Çanakkale’ye yakışan bu” ve “Barışın kentinde özlenen manzaralar” yorumlarında bulundular.

Tunahan Ünsal


Bu haber 26/12/2020, Cumartesi günü yayınlandı, 312 defa görüntülendi
*