Kolin Hotel’den pandemi hastanesine destek

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Koronavirüs belası ile Mart ayından beri aktif bir şekilde mücadele eden ÇOMÜ Üniversite Hastanesi’ne bir destek de Kolin Hotel’den geldi. Kolin Hotel tarafından, pandemi hastanesine dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılan ULV cihazları ve mekanik ventilatörlerde kullanılan setler teslim edildi.

Mart ayından itibaren yoğun bir şekilde mesai harcayan ve koronavirüs salgını ile mücadele eden pandemi hastanesi, ÇOMÜ Üniversite Hastanesi’ne kurum ve kuruluşlardan destekler yapılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, Kolin Hotel tarafından, ÇOMÜ Üniversite Hastanesi’ne, dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılan ULV cihazları ve mekanik ventilatörlerde kullanılan setler teslim edildi.

Kolin Hotel Genel Müdürü Mehmet Satar tarafından kullanılacak olan cihazlar ve tedarik edilen ekipmanlar bizzat hastane yönetimine teslim edildi.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Kolin Hotel Genel Müdürü Satar, “ÇOMÜ Üniversite Hastanesi ile iş birliğimiz pandemi sürecinin başından itibaren devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

Ekipmanların teslimi sonrasında ise başta Başhekim Prof. Dr. Muammer Karaayvaz olmak üzere, yönetim tarafından Kolin Hotel’e işbirliği ve desteklerinden ötürü teşekkür edildi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 25/12/2020, Cuma günü yayınlandı, 336 defa görüntülendi
*