Kazdağları’nda Kripto Buluşma

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de son dönemde ilgi çeken kripto paraların geleceği üç günlük Çanakkale’de konuşuldu. Türkiye’nin dört bir yanından gelen çok sayıda kripto para yatırımcısı, Kazdağları kampında ünlü finansal astroloji uzmanı Hande Kazanova’yı dinledi.

Dexchain sponsorluğunda, 13-14-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Kazdağları Hotel  İliada’da yapılan Kripto Para Kampına katılan konunun uzmanları 2021 yılının dijital dünyayı daha derinden hissedeceğimiz bir dönem olacağına dikkat çekti.

Türkiye’nin önde gelen kripto para uzmanı Taner Yalçınkaya, “Gelecek burada, dijital paradan kaçış yok.  2021 yılında bunu daha kuvvetli hissedeceğiz” dedi.

KAZANOVA: “KENDİMİZİ ÇOK HIZLI BİR DÖNÜŞÜM İÇİNDE BULACAĞIZ”

Finansal Astroloji Uzmanı Hande Kazanova ise 2021 yılının balina yılı olacağının altını çizdi ve ‘kripto para’ astrolojik haritası üzerinden bir saatlik çok etkili anlatım sağladı. Kazanova, “Dünya fark edecek ki; kendimizi çok hızlı bir dönüşümün içinde bulacağız. Dijital paralar bir yatırım aracı olmanın yanı sıra hayatımızda kullanabildiğimiz değerler  haline gelecek” dedi.

Akademisyen Görkem Önal, kampa katılanlara motivasyon ve iletişim konularında yoğun bir konferans verdi. Bunun yanı sıra Önal,  katılımcılara oyunlar oynatarak takım halinde iş yapabilme yeteneği kazandırma çalışması yaptırdı.

Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yapılan üç günlük kampta çıkan sonuç bildirgesinin özeti ‘dijital paralar, yatırım aracıdır. Gelecekte bitcoin gibi değerli ürünler dijital altın olarak anılacaktır’

Özlem Kavuklu


Bu haber 23/12/2020, Çarşamba günü yayınlandı, 567 defa görüntülendi
*