Çiftçilerin talepleri Vali Aktaş’a iletildi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, geçtiğimiz gün Vali İlhami Aktaş ile görüştü. Kırsalda yaşanan sorunları ve talepleri Vali Aktaş’a ileten Pehlivan, “Çiftçilerimizin genel taleplerini ilettim” ifadelerinde bulundu.

Geçtiğimiz gün Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan ile Vali İlhami Aktaş, görüşme gerçekleştirdiler. Valilik makamında gerçekleşen görüşmede, Ziraat Odası Başkanı Pehlivan, kırsalda yaşanan mağduriyetleri ve sorunları Vali Aktaş’a ilettiğini belirtti.

Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, gerçekleşen ziyaret ile ilgili, sosyal medya hesabından yapmış olduğu bilgilendirmede, “Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş’ı ziyaret ettim.  2021 yılında Karaköy göletine ödenek ayrılması konusunda talepte bulundum.

Mevsimlik tarım işçilerinin köylerde iş zamanı kalabilmesi için konteyner talebinde bulundum. Köylerde internetin ve telefonların çekmediği için uzaktan eğitim gören öğrencilerin derslerinden geri kaldığını belirttim. Yetkili GSM operatörlerinin gerekli çalışmalar yapması sonucunda sorun kalmayacağını belirttim. Bayramiç Beyazı AB Tescili ve süreci hakkında bilgi verdim. Çiftçilerimizin genel taleplerini ilettim” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 22/12/2020, Salı günü yayınlandı, 314 defa görüntülendi
*