Başkan Gökhan: “Gönül borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz”

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Özellikle koronavirüs sürecinde, yoğun bir şekilde mesai harcayan, yaklaşık 10 aydır süren salgın sürecinde, 24 saat görev yapan cenaze işleri personellerine, geçtiğimiz gün Başkan Gökhan ziyarette bulundu. DİSK Genel İş Başkanı Metin Ceylan’ın da katıldığı ziyaret ile ilgili Başkan Gökhan, “Çalışanlarımıza gönül borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz” dedi.

Koronavirüs salgını süresince, Mart ayından itibaren, yoğun bir şekilde, gece gündüz çalışan Çanakkale Belediyesi’nin Cenaze İşleri personelleri, geçtiğimiz gün, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile bir araya geldiler.

Başkan Gökhan ve DİSK Genel İş Sendikası Başkanı Metin Ceylan, belediye personelleri ile bir araya gelerek, istişarelerde bulundular. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Pandemi sürecinde de canını dişine takıp, 24 saat görev yapan çalışanlarımıza gönül borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Bu sabah Belediyemiz Cenaze İşleri personellerimiz ile bir araya gelerek kendilerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini dinledik” ifadelerini kullandı.

DİSK Genel İş Sendikası Başkanı Metin Ceylan ise yapmış olduğu paylaşımda, “Bu sabah mesaisine Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar ile birlikte, pandemi koşullarında büyük risk altında çalışan Mezarlıklar Birimi’ni ziyaret ederek başladık. 24 saat kesintisiz hizmet veren değerli çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar dileriz” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal

 


Bu haber 22/12/2020, Salı günü yayınlandı, 257 defa görüntülendi
*