Size helal olsun

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Voleybol Kadınlar 1.Ligi’nin, 11.haftasında, Çanakkale Belediyespor sahasında İzmirspor’u konuk etti. 7 oyuncu ve 1 antrenör ile sahaya çıkan İzmirspor dikkatleri üzerine toplarken, kızlar sahaya adeta yüreklerini koydular. Hırsları ve başarılı performanslarına rağmen sahadan mağlubiyetle ayrıldılar ama Çanakkale’nin takdirini kazandılar.

Sigortashop Kadınlar 1.Ligi’nde, Çanakkale Belediyespor kendi sahasında İzmirspor’u konuk etti. İzmirspor karşısında 3-0 galip gelen Belediyespor’un zaferi kutlanırken, İzmir temsilcisi mağlup olmasına rağmen taktir gördü.

Edinilen bilgiye göre; maddi olanaksızlıklar ve imkansızlıklar dolayısıyla, takımın sezon başında dağıldığı, antrenörün dahi kalmadığı belirtildi. Takım ona rağmen, yıldız kadro ile sahaya çıktı. Yaşları küçük olan voleybolcular, her şeye rağmen hırslı ve başarılı bir oyun sergilediler.

7 oyuncu ve 1 antrenörden oluşan takım, müsabaka boyunca pes etmedi ve oyundan kopmadı. Sonuçta Belediyespor sahadan 3-0 zaferle ayrıldı ama kızların performansı akıllarda kaldı.

Yıldız kadro ile A takıma karşı mücadele eden ve 7 sporcusu ile ligde olumlu işler yapmaya çalışan İzmirspor, helal olsun dedirtti.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da maç sonunda sporcuları tebrik ederek, başarılar diledi.

Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Başkan Gökhan, “Öncelikle toplamda 7 sporcu 1 teknik ekip ile mücadele eden İzmirspor’u vermiş olduğu mücadeleden dolayı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal

 

 


Bu haber 20/12/2020, Pazar günü yayınlandı, 1240 defa görüntülendi
*