Genç MÜSİAD’ın yeni il başkanı görevi devraldı

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Genç MÜSİAD Çanakkale İl Başkanlığı görevini Salih Can Eriş devraldı.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin birçok kurulunda görev alarak, Çanakkale’yi tüm platformlarda başarıyla temsil eden genç iş adamı Salih Can Eriş; “Hedefimiz, biz gençler olarak, dünyadaki tüm üretim ve ticari faaliyetleri, sürekli değişen ekonomik gelişmeleri takip ederek, ülkemizin kalkınmasına en iyi şekilde hizmet etmek, ülkemizi küresel rekabette bir adım öteye taşımaktır.

Milli ve manevi değerlerimiz ışığında, Tanı-Tanıştır-Ticaret Yap projesiyle Çanakkale’mizin ekonomik faaliyetlerini hızlandırmak ve istihdamı arttırmak istiyoruz.

Dünyanın birçok noktasında şube ve temsilciliği bulunan derneğimizi, kurtuluş mücadelesinin verildiği bu kutsal topraklarda temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yeni dönemde görev alan arkadaşlarımızla birlikte, çalışmalarımıza en hızlı şekilde başlayarak, Çanakkale’mize değer katmak ve şehrimizi dünyaya tanıtmak istiyoruz.

Öncelikle bana bu görevi layık gören Şube Başkanımız Şerif Mutlu ve tüm MÜSİAD üyelerine en samimi duygularımla teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 18/12/2020, Cuma günü yayınlandı, 182 defa görüntülendi
*