Kaçak içki satıcısına suçüstü

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığınca Lapseki’nin Umurbey Beldesi’nde kaçak içki satışı yaptığı tespit edilen bir kişi suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığınca Kaçakçılığın Men ve Takibi kapsamında il merkezi ve ilçelerde Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu suçunu işleyen şahıslara yönelik sürdürülen çalışmalarda; Lapseki’nin Umurbey Beldesi sınırları içerisinde kaçak içki imal ve ticareti yapılacağı konusunda alınan bilgi doğrultusunda belirtilen bölgeyi ve muhtemel geliş istikametlerini kontrol altına alan ekipler tarafından şahıs takibe alındı. S.A. isimli şüpheli şahıs kaçak içki satışı yapacağı esnada suçüstü yakalanırken hakkında adli işlem başlatıldı ve gözaltına alındı.

Şüphelinin kaçak içki satışı yaptığı esnada kullandığı tespit edilen, satışa hazır şekilde şişelenmiş yüz 25 litre kaçak şarap, satışa hazır şekilde şişelenmiş 5 litre kaçak viski, kaçak içki imalatında kullanılan damıtma sistemi ve doluma hazır 10 adet cam şişe ele geçirilerek tüm malzemelere el konuldu.

Haber Merkezi


Bu haber 17/12/2020, Perşembe günü yayınlandı, 235 defa görüntülendi
*