Başkan Semizoğlu: “İş yerlerimiz finansal avantajlardan yararlanacak”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’de faaliyet gösteren işletmelerin “Ticari Mal Alım-Satım” süreçlerini kolaylaştırmak için hayata geçirilen “Ziraat Bankası Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman” protokolü ilgili paydaşların katılımlarıyla imzalandı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen finansman protokolünde; Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Kahraman Turcan, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Berkin Karaca, Özgür Ekşi, Semih Toprak, Volkan Temiz, Çanakkale Borsa Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Ziraat Bankası Çanakkale Şube Yöneticileri, Zeynep Tan, Ali Bas, Mehmet Çimen, Tahir Ceylan ile Genel Sekreterler Sema Sandal ve Sevcan Elver hazır bulundu.

“İmzalanan protokolü Çanakkale’de hayata geçiriyoruz”

Ziraat Bankası ile imzalanan Finansman Protokolü hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; Odamız ve Ticaret Borsamıza bağlı iş yerlerimiz Ziraat Bankasının kurumsal kartı Bankkart Başak ile yapacakları alımlarda 540 güne kadar vade ve finansal avantajlardan yararlanabilecek. Tedarikçi üye firmalarımız bu sayede özel oranlarla ertesi gün ya da banka garantisiyle blokeli veya taksit vadelerinde tahsilatlarını gerçekleştirme imkânı elde edecekler. Çanakkale iş dünyası temsilcileri olarak üyelerimizin ticari faaliyetlerinde Devletimiz ve çatı kuruluşumuz olan TOBB tarafından hayata geçirilen tüm kolaylıkları ivedilikle paydaşlarımızla işbirliği yaparak hayata geçiriyoruz. Finansman Protokolünün hayata geçirilmesinde bizlerle birlikte hızlı hareket eden Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Kahraman Turcan başta olmak üzere protokole imza atam tüm şube Yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Çanakkale için sizlerden pozitif ayrımcılık istiyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 15/12/2020, Salı günü yayınlandı, 295 defa görüntülendi
*