Mali müşavirlere online bilgilendirme toplantısı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü yetkilileri, Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda üyesi yaklaşık 150 katılımcıyla yeni dönem Kısa Çalışma Ödeneği başvuruları ile ilgili online bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Ziyarette Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğünden İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Şube Müdürü Ayça Çakmak, Biga Hizmet Merkezi Şube Müdürü Ahmet Uzuner, İŞKUR İl Müdürlüğü İşsizlik Sigortaları Servis Şefi Ebru Kaya ile Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Soykan ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Yeni dönem Kısa Çalışma Ödeneği anlatıldı

Bilgilendirme toplantısının önemini vurgulayan ve bu organizasyona katkı sağlayan Çanakkale SMMM Odası yetkililerine teşekkür eden Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz: ‘‘Herkesin bildiği gibi Cumhurbaşkanlığımızın kararıyla Kısa Çalışma Ödeneğinde uzatmaların yanında tekrar yeni başvuruları almaya başladık. Yeni dönem başvurularımız E- Devlet üzerinden alınacak. Bu başvuruların alım sürecinde Odamıza üye Çanakkale merkez ve ilçelerindeki yaklaşık 150 Serbest Muhasebeci, Mali Müşavir ve Büro Personeli arkadaşımıza başvuru süreci hakkında ayrıntılı bilgilendirmede bulunduk. Bu süreçte karşılaşılabilecek her sorun karşısında kurumumuz tüm birimleriyle hem işverenlerimizin hem de oda üyelerimizin yanında olacak. ’’ açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 11/12/2020, Cuma günü yayınlandı, 248 defa görüntülendi
*