İŞKUR müdürlüğünden ÇTSO yönetimine ziyaret

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü yetkilileri, ÇTSO Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek gerçekleştirilebilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Şube Müdürü Ayça Çakmak, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Kahraman, Volkan Temiz ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Covid-19 pandemi süreci üyelerimizin ihtiyaçlarını da beraberinde değiştirdi. İş insanları temsilcileri olarak bizler bu ihtiyaçlara cevap verebilmek üzere ilgili her kurum ve kuruluş ile işbirlikleri yapıyoruz. Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü bizim temel paydaşlarımız arasında bulunuyor. Kısa Çalışma Ödeneği başta olmak üzere üyelerimizin İŞKUR ile ilgili işlemlerinde arayüz olarak destek vermeye çalışıyoruz. İŞKUR İl Müdürümüz Mehmet Uğur Yavuz’a yeni görevinde başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 11/12/2020, Cuma günü yayınlandı, 277 defa görüntülendi
*