ÇTSO ile ŞEKERBANK protokol imzaladı

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret Odası ile Şekerbank Çanakkale Şubesi arasında salgın sürecinin yarattığı etkilerin en aza indirilmesi amacıyla Oda üyesi KOBİ’lere yönelik finansman protokolü imzalandı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen protokol ziyaretinde, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Şekerbank Çanakkale Şube Müdürü Doğan Bayraktar, KOBİ ve Pazarlama Uzmanları Dinçer Ünsal ve Mustafa Dağhan Özdemir ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Görüşmeyle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Koronavirüs salgını sürecinde üyelerimizin finansmana erişim süreçlerinin kolaylaştırılması amacıyla Odamız üyesi KOBİ’lerimize 3 ay ödemesiz dönemli ve 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya kadar varan vade imkanları sunan finansman protokolü imzaladık. Bununla birlikte protokol kapsamında ilk kez POS kullanan üyelerimizden ilk 3 ay POS kirası da alınmayacak. Üyelerimizin ticari faaliyetlerini desteklemek üzere hazırlanan finansman protokolü kapsamında bizleri ziyaret eden Çanakkale Şekerbank Şube Müdürümüz Doğan Bayraktar ve ekibine üyelerimize sundukları imkanlar için teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 03/12/2020, Perşembe günü yayınlandı, 309 defa görüntülendi
*