Başkan Erdoğan, Millet Bahçesi Projesini Paylaştı

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga Belediyesi’nin Aralık 2020 ayı Meclis toplantısı Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda, gündem maddelerinin görüşülmesi yanı sıra Millet Bahçesi projesi Meclis üyeleri ve vatandaşlarla paylaşılırken, Başkan Erdoğan 2020 yılında yapılan çalışmalara değindi.

2020 yılının son olağan meclis toplantısı 1 Aralık 2020 Salı saat 16:00’da Atatürk Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleşti. Katip üyeliklerini Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Sıtkı Keçeci ve Meclis Üyesi Jale Kırbaş’ın yaptığı toplantıda 10 gündem maddesi görüşüldü. Toplantı her zaman olduğu gibi Biga Belediyesi’nin sosyal medya hesabı Facebook’tan canlı olarak yayınlandı.

Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Başkan Erdoğan, kısa bir açıklama yaparak 2020 yılını değerlendirdi ve 2021 yılı ile ilgili temennilerini dile getirdi.

Toplantının sonunda, Biga Belediyesi tarafından kamulaştırılan Avcılar ile Hacımadan Köprüleri arasına yapılacak Millet Bahçesi projesi için fikir ve düşüncelerini almak adına taslak projenin sunumu yapıldı. Sunumun ardından konuşan Başkan Erdoğan, “Millet Projesi için özel olarak hazırladığımız taslak projemizi sizlerle paylaştık. Proje ile ilgili fikri, düşüncesi ve eklemek istediği konuları olanları bekliyoruz. Sizlere projenin dosyasından incelemek üzere birer örnek vereceğiz. Projemiz şimdiden Biga’mıza hayırlı olsun” dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 03/12/2020, Perşembe günü yayınlandı, 307 defa görüntülendi
*