Belediyeden öğretmenlere anlamlı hediye

2 ay önce Eğitim Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Başkan Yardımcısı Rebiye Turan Ünüvar tarafından Biga’nın Kemer Köyü’nde yaşayan SMA Tip 1 Hastası Ahmet Alp bebeğe umut olabilmesi amacı ile oluşturulan https://www.instagram.com/ahmetalp.destek/ hesabından Çanakkale Belediyesi adına alınan çikolatalar öğretmenlere takdim edildi.

İlk olarak Barbaros Ata’m Kreş’te düzenlenen etkinlikte Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Başkan Yardımcısı Rebiye Turan Ünüvar, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Canan Ergun ile müdürlük çalışanları, kurum yöneticileri ve öğretmenler bir araya geldi.

Pandemi sürecinin eğitim camiasını da oldukça etkilediğini belirterek başladığı konuşmasında, öğrenim ve yaratma sürecinin hayalle başladığına dikkat çeken Başkan Gökhan, Çanakkale Belediyesinin eğitim kurumlarında çocukların hayal kurmasına, üretmesine ve iyi bir eğitim almasına olanak sağlayan, pandemi sürecinde de özveriyle görev yapan tüm öğretmenlere teşekkürlerini sunarak, Öğretmenler Günlerini kutladı.

Buluşma kapsamında, Biga’nın Kemer Köyü’nde yaşayan SMA Tip 1 Hastası Ahmet Alp bebeğe umut olabilmesi amacı ile oluşturulan https://www.instagram.com/ahmetalp.destek/ hesabından Çanakkale Belediyesi adına alınan çikolatalar da öğretmenlere takdim edildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Turan Ünüvar, Barbaros Ata’m Kreş’in ardından, Cevatpaşa Ata’m Kreş ile Çocuk Kültür Evi’nin yönetici ve öğretmenleriyle de bir araya gelerek hem öğretmenler günlerini kutladı hem de hediyelerini sundu. Ünüvar, burada yaptığı konuşmasında pandemi sürecinde gösterilen özen ve tedbirlerin yanı sıra zorlu şartlarda da olsa eğitsel anlamda sundukları katkılar için öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

Haber Merkezi


Bu haber 02/12/2020, Çarşamba günü yayınlandı, 487 defa görüntülendi
*