Belediye Meclisi ÇTSO’da yapılacak

Çanakkale Belediye Meclisi’nin Aralık ayı meclis toplantısı, ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapılacak. Meclis toplantısına girişte meclis üyelerinin ve basın mensuplarının HES kodları sorgulanacak.

Çanakkale Belediye Meclisi’nin Aralık ayı meclis toplantısı, 3 Aralık’ta (Bugün), ÇTSO’da gerçekleşecek. saat 17.00’de başlayacak olan meclis toplantısının girişinde HES kodları sorgulatılacak. HES kodu olmayanlar meclise alınmayacaklar. Belediye konuyla ilgili bir duyuruda bulundu.

Çanakkale Belediyesi tarafından, Belediye Meclisi ile ilgili yapılan duyuruda, “Değerli basın mensuplarımız, Pandemi tedbirleri kapsamında 3 Aralık 2020 Perşembe günü saat 17.00’de ÇTSO Dr. İbrahim Bodur Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Aralık Ayı Belediye Meclis Toplantısı girişinde HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

HES kodu olmayanların toplantıya katılmalarına izin verilmeyecektir.Belediye Meclis Toplantısına katılacak olan basın mensuplarının HES kodlarını önceden almalarını önemle rica ederiz” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal

 


Bu haber 02/12/2020, Çarşamba günü yayınlandı, 390 defa görüntülendi
*