“AK Gençlik Türkiye 3’üncüsü oldu”

2 ay önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, yazılı basın açıklamasında bulundu. Uysal, yapmış olduğu basın açıklamasında, 5 bin yeni genç üyemizden 3 binini, Kasım ayı içerisinde AK ailemize kazandırdık. Bu başarı ile 51 şehrin İl Gençlik Kolları Teşkilatları arasında Türkiye 3’üncüsü olduk” dedi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, yazılı basın açıklamasında, konuyla ilgili, “Bizler, AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, ‘daha güçlü bir gençlik” inancıyla yola çıktık ve yolumuza gün geçtikçe daha da güçlenerek devam ediyoruz. AK Parti Çanakkale Teşkilatları olarak üye kampanyamız başladığı günden itibaren ilimizde 15 bini aşkın vatandaşımızı partimize üye yaparak, AK Ailemizi her geçen gün olduğu gibi daha büyüterek güçlendirdik. Bu süreçte, AK Ailemize katılan ve 15 bini geçen yeni üyelerimizin 5 bini, 18-29 yaş arası gençlerden oluştu.

Pandemi süreci koşulları göz önüne alındığında, normal hayat koşullarına göre çok daha zor olmasına rağmen, AK Parti Çanakkale Gençlik Teşkilatlarımız, maske-mesafe-temizlik kuralları başta olmak üzere tüm pandemi kurallarını azami düzeyde uygulayarak, gece gündüz demeden çalıştı ve 5 bin yeni genç üyemizden 3 binini Kasım ayı içerisinde AK Ailemize kazandırdı. Teşkilatlarımızın gösterdiği bu başarı neticesinde ise 51 şehrin İl Gençlik Kolları Teşkilatları arasında AK Gençlik Çanakkale olarak 3. sıradaki yerimizi aldık” ifadelerinde bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 02/12/2020, Çarşamba günü yayınlandı, 504 defa görüntülendi
*