Ödüle son iki gün

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

4 Aralık Cuma günü Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ın katılımıyla, dijital programda gerçekleşecek, İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’na sayılı gün kaldı.

4 Aralık Cuma günü Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ın katılımıyla, dijital programda gerçekleşecek, İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’na sayılı gün kaldı. Konu ile ilgili olarak, Kale Grubu tarafında yapılan açıklamada; “Pandeminin de tetiklediği belirsizlik dönemiyle birlikte karşı karşıya olduğumuz küresel sorunlar ve sosyal eşitsizlikler artıyor. Sosyal girişimciler ise günümüzün kronik sorunlarına yenilikçi, kalıcı, etkili ve ezber bozan çözümler geliştirmek yolunda değişim öncüleri olarak umudumuzu yeşertiyor. Kale Grubu olarak, kurucumuz İbrahim Bodur’dan bize miras kalan değerler ışığında; insanı ve sosyal faydayı merkeze koyan sosyal girişimcileri cesaretlendirmeyi görev biliyoruz. Sürdürülebilir sosyal etki yaratacak bir ekosistemi destekleme yönünde Ashoka Türkiye ortaklığında bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı da bu anlayışın çok kıymetli bir ayağını oluşturuyor.

‘Hayata değer’ mottosuyla gerçekleştirdiğimiz ödül programını bu sene pandemi şartları nedeniyle dijital ortamda 4 Aralık Cuma günü gerçekleştireceğiz. Ayrıca  İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’nın vizyonunu, çok değerli ve ilham verici hikâyeler eşliğinde paylaşmak üzere Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ın katılımıyla aynı günün sabahında, saat 11.00’de Zoom platformunda bir basın toplantısı düzenleyeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Ş. Ezgi Tuncel

 


Bu haber 01/12/2020, Salı günü yayınlandı, 362 defa görüntülendi
*