İŞKUR’dan Biga’ya ziyaretler

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga İŞKUR Hizmet Merkezini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta Bakanlık kararıyla Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü makamına getirilen Mehmet Uğur Yavuz, Biga İŞKUR Hizmet Merkezi Şube Müdürü Ahmet Uzuner ile birlikte Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan’la makamında görüşen ve oda ile birlikte yapılacak işbirlikleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Yavuz, Başkan Doğan’a kendi yazdığı ‘‘İş ve Sosyal Güvenlik Uygulamalarında 500 Soru 500 Cevap’’ adlı kitabı hediye etti.

İŞKUR Biga Hizmet Merkezi’ni de ziyaret ederek mesai arkadaşlarıyla tanışan ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Yavuz, Mart ayından bu yana başta Kısa Çalışma Ödeneği olmak üzere yoğun çalışmalarını sürdüren çalışanlara teşekkür etti. Biga Hizmet Merkezi Şube Müdürü Ahmet Uzuner ve Biga İŞKUR çalışanları ise Yavuz’a ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Haber Merkezi


Bu haber 29/11/2020, Pazar günü yayınlandı, 221 defa görüntülendi
*