Hava sıcaklığı düşüyor

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahmin raporuna göre yarından itibaren Çanakkale’de bulut oranı artmaya başlayacak ve hava sıcaklığı gittikçe düşecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahmin raporuna göre yarından itibaren Çanakkale’de bulut oranı artmaya başlayacak ve hava sıcaklığı gittikçe düşecek. Yarın parçalı ve çok bulutlu bir hava etkili olacakken hava sıcaklığında ciddi bir değişim yaşanmayacak. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık, 17 derece olarak tahmin edilirken, gece sıcaklığı 9 derece.

Pazartesi günü ise bulut oranında artış görülecek.  Hava sıcaklıklarının 16 ve 11 derece olarak tahmin edildiği haftanın ilk gününde, parçalı ve çok bulutlu bir hava ve aralıklı sağanak yağış bekleniyor.

Salı günü, hava sıcaklığı 6 derece birden düşüyor. En yüksek sıcaklık 10 derece en düşük sıcaklık ise 5 derece olacak. Aralıklı yağış ise etkisini sürdürecek.

Çarşamba günü ise hava sıcaklığı 2-3 derece yükselirken yağış sona eriyor. Haftanın ortasında, hava sıcaklığı gündüz 13 gece ise 7 derece olacak. Aynı zamanda parçalı ve çok bulutlu bir gün geçecek.

Haber Merkezi

 


Bu haber 28/11/2020, Cumartesi günü yayınlandı, 255 defa görüntülendi
*