Çocuklar ve gençler için çevrimiçi atölyeler başlıyor

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi ile Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL), çocukların ve gençlerin niteliksel gelişimine öncelik veren çevrimiçi eğitimlerine başlıyor.

Çanakkale Belediyesi’nin internet sitesinden yayınlanan habere göre; Çocuk ve gençlerin yaratıcı düşünce pratiklerini harekete geçirebilmelerini amaçlayan ÇEKÜL Bilgi Ağacı Çevrimiçi Atölyeleri; Çanakkale Belediyesi işbirliği ve disiplinlerarası bir yaklaşımla, farklı öğrenme stilleri ve çoklu zekâ kuramını geliştirmeye yönelik 3 farklı çevrimiçi atölye gerçekleştirecek.

Tohumlarla Yolculuk, Gezegenin Eşikleri ve Geçmişten Öğreniyorum başlıklı çevrimiçi eğitimler, Aralık ayında çocuklarla ve gençlerle buluşarak doğanın yaşamı mümkün kılan döngüsünü geleceğe aktaracak.

Başvurular için 1-10 Aralık tarihleri arasında Çanakkale Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğüne 0286 214 1672 numaralı telefondan ulaşılabileceği gibi, belediyenin sitesinde yer alan linkteki başvuru formunu doldurarak ya da kultursanat@canakkale.bel.tr  adresine mail gönderilerek online başvuru da yapılabilecek.

Öte yandan haberde, 30 kişilik kontenjanı bulunan 2 atölye ve 25 kişilik kontenjanı bulunan 1 atölye için başvurularda, devlet okullarında okuyan öğrencilere öncelik tanınacağı bilgisine de yer verildi.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 28/11/2020, Cumartesi günü yayınlandı, 381 defa görüntülendi
*