OSB’de çalışmalar hızla devam ediyor

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz günlerde, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hacı Arslan Uzan ve İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Ferhat Güvel, OSB içerisinde saha incelemelerinde bulundular.

Geçtiğimiz günlerde, Ezine Gıda OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hacı Arslan Uzan, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Ferhat Güvel ve OSB Genel Müdürü Alper Altınok, alan içerisinde saha incelemesinde bulundular.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Altınok, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Hacı Arslan Uzan ve Çanakkale Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Ferhat Güvel ile birlikte saha incelemesinde bulunduk.

Kaldırım döşemesi başladı. Elektrik ana hat çalışmamız yüzde 92 tamamlandı. İdari binamızın son kat betonu döküldü. Duvarları başladı. Elektrik iç hatlarımız son hızla devam ediyor. Aydınlatma dileklerinin alt betonları dökülüyor. Çanakkale’mizin kaderini değiştirecek projede her şey güzel oluyor” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 25/11/2020, Çarşamba günü yayınlandı, 236 defa görüntülendi
*