Sultanlar seriye bağladı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyespor, geçtiğimiz gün İstanbul deplasmanında, Büyükçekmece Voleybol Akademi ile karşılaştı. Karşılaşmadan 3-0 galip ayrılan sultanlar, son haftalarda 3-0 aldıkları galibiyetlerle zafer serisine bağladılar. Sultanların aldıkları puanlarla yükselişleri devam ediyor.

Çanakkale Belediyespor, Ligin 4. haftasında, Özel Gelişim Koleji’ni Çanakkale’de ağırlamıştır. Müsabakadan 3-0 galip ayrılan sultanlar, 4.haftayı zaferle kapatmışlardı. Sonraki hafta, Ligin 5.haftasında, Çiftlikköy Belediyesi’nin konuğu olarak Yalova’ya giden sultanlar, orada da 3-0 galibiyet elde ederek, Çanakkale’ye geri dönmüşlerdi.

Ligin 6.haftasında, kendi sahasında, Mehmet Erdem Marmara Akademi’yi konuk eden, Çanakkale Belediyespor, saha üstünlüğünü de ortaya koyarak yine sahadan 3-0 galip ayrılmışlardı. Lİgin geçtiğimiz günlerde oynanan 7.hafta karşılaşmasında, Çanakkale Belediyespor, İstanbul’da Büyükçekmece Voleybol Akademi ile karşılaştı.

Saat 16.00’da başlayan müsabakadan sultanlar yine, geçtiğimiz üç haftada olduğu gibi sahadan 3-0 galip ayrıldılar.

Müsabakanın set sonuçları: 24-26, 23-25, 20-25

Sultanlar, geride kalan haftalarda, elde ettikleri galibiyetlerle puanlarını 15’e çıkardılar ve ligde 4.sıraya yerleştiler.

Tunahan Ünsal


Bu haber 23/11/2020, Pazartesi günü yayınlandı, 365 defa görüntülendi
*