DÜŞ, YAKAMIZDAN!

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Allah aşkına yeter. Durup, durup iş çıkarıyorsunuz. Hangisini yazalım. FETÖ terörist başına övgüler dizdiğini unutmadık. Şimdi de yüzlerce insanın kanına giren, bir terör seviciye övgüler diziyorsunuz. Amacınız nedir? Bu kozmik Odayı düşmanlara açan, siyasi eskiye, en iyi cevabı Sayın Bahçeli vermiş. Bakınız ne demiş:””Hendek-Çukur olaylarında 793 şehidin, Kobani olaylarında 53 kişinin
azmettirici katili olan, terörist Demirtaş’ın tahliyesini istemek
şerefsizlik ve haysiyetsizliktir. Fethullah Gülen’in dizinin dibinde
büyüyenler ve CHP’nin PKK kanadı son günlerde bu propagandaya başladı. Hendek- Çukur olaylarında “Hendek kazanların alnından öpüyorum”,”Şanlı direniş gösteriyorlar” diyerek teröristlere şehit ettirdiği 793 şehidin anasının, babasının, eşinin, geride kalan yetimlerinin hayat hikâyesini okudun mu hiç? Etkilendiğin teröristin Allah belasını versin”.Kozmik odayı teröristlere açan zat-muhterem. Durduk yere bir laf atmış ortaya.” Devran kitabını okudum, Belki Demirtaş hakkında fikriniz değişmeyecek ama Kürtlerin neler yaşadığını anlayacaksınız, Kürtler konusunda fikriniz değişebilir”.Diyorsunuz ki; Kürtler konusunda fikriniz değişebilir. Bizim Kürtler konusunda fikrimiz değişmez Sayın kozmik odacı.
Kız alıp kız verdiğimiz, birlikte ağlayıp birlikte güldüğümüz,
komşuluk yaptığımız, yolculuk yaptığımız, Al Bayrağın altında birlikte
yaşadığımız, acı günde tatlı günde birlikte olduğumuz,, şehit olan
evlatlarımıza birlikte ağladığımız Kürtler hakkındaki ,fikrimiz asla
değişmeyecektir.Kürtler derken kimleri kastediyorsunuz Sayın kozmikçi.Bizim Kürtlerle bir problemimiz olduğunu size kim söyledi, Siz buna nasıl ikna oldunuz?

KİTAPTA YAZIYOR MU?
Demirtaş’ın kitabında bunlar yazıyor mu?Kürtlerin 12-13 yaşındaki erkek ya da kız çocukları zorla dağa kaçırılıyor. Kız çocuklarına tecavüz ediliyor. Ellerine silahlar veriliyor, zorla terörist yapılıyor. Demirtaş’ın kitabında bu yazıyor mu? Askerlik çağı gelmiş delikanlılar, askerlik adı altında zorla PKK’ya alınıyor. Bunu çoğunluğunu HDP’lilerin oluşturduğu PKK’nın şehir yapılanması yapıyor. Gitmek istemeyen gençler zorla götürülüyor, gitmezse öldürülüyor. Karşı çıkan aile katlediliyor. Demirtaş’ın kitabında bu yazıyor mu? Bir çocuğu Türk Ordusuna katılan ailenin diğer çocuğu HDP’nin de katkılarıyla zorla PKK’ya alınıyor. Bu yüzden doğuda binlerce ailenin bir çocuğu asker, bir çocuğu terörist oluyor. Bunların hepsinde de PKK’nın şehir yapılanması olan HDP’nin katkısı var. Demirtaş’ın kitabında bu yazıyor mu? Köy minibüsleri tarandı. Minibüslerdeki kadın erkek, çoluk çocuk, yaşlı genç, hamile kadınlar, ana kucağındaki bebekler, hiçbir ayırım gözetilmeden araçtaki tüm KÜRTLER katledildiler. Demirtaş’ın kitabında bu yazıyor mu? Kürt köyleri basıldı. Kürtler köy meydanına toplandı. KÜRTLER, HDP’nin desteklediği PKK tarafından topluca katledildiler. Demirtaş’ın kitabında bu yazıyor mu? Demirtaş’ın kitabından öğreniyorsunuz? Kürtlerin ne yaşadığını neden Kahraman Mehmetçik’ten öğrenmiyorsunuz? Kürtlerin ne yaşadığını neden Kahraman Türk polisinden öğrenmiyorsunuz? Kürtlerin ne yaşadığını neden TÜRK İstihbaratından öğrenmiyorsunuz? Kürtlerin ne yaşadığını neden çocukları PKK tarafından dağa kaçırılan, 12 yaşındaki çocuklarına tecavüz edilen KÜRT analardan öğrenmiyorsunuz? Kürtlerin ne yaşadığını neden eşine, kızına gözlerinin önünde tecavüz edilen KÜRT babadan öğrenmiyorsunuz? Selahattin Demirtaş’ın tahliye edilip edilmemesi, bizim problemimiz değil. Yüce Türk mahkemeleri kararını verir. Siz neye hizmet ediyorsunuz? Çıkın hayatımızdan. Yeter artık.

Bugün 24 Kasım Öğretmenler günü. En kutsal görevi, Allahın Emri Okumayı öğreten öğretmenlerimizi saygı ile anıyoruz. Bu arada Kanadda yaşayan oğlumuz Kaan Eloğlu’nun da doğum gününü kutluyoruz.

Sağlıcakla kalınız.


Bu haber 23/11/2020, Pazartesi günü yayınlandı, 456 defa görüntülendi
*