Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkan Makas ile görüştü

2 ay önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, geçtiğimiz gün, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Başkan Makas’ın, AK Parti Çanakkale İl Teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiği görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkalelilere ve teşkilat üyelerine selamlarını iletti.

AK Parti Tekirdağ 7. Olağan Kongresi’ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongre öncesi AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, AK Parti Çanakkale Teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Başkan Makas’ı tebrik ederek, Çanakkale’ye selamlarını gönderdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı İl Kongresine davet eden AK Parti İl Başkanı Naim Makas, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Tekirdağ’da görüşme imkânımız oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Çanakkalelilere ve Teşkilatımıza selamlarını iletti. Biz de kendisinden aldığımız motivasyon ve destekle, çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu kutlu yolda, hiç yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 23/11/2020, Pazartesi günü yayınlandı, 257 defa görüntülendi
*