DEVA’dan İYİ Parti’ye ziyaret

2 ay önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Deva Partisi kurucu İl Başkanı Berkan Karaca ve İl yönetimi, İYİ Parti İl Başkanlığına ziyarette bulundular. Ziyarette İYİ Parti GİK Üyesi ve Mahalli idarelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran ve İl yönetimi bulundu.

İYİ  Parti İl binasında, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti, DEVA Partisi’ni ağırladı.  İYİ Parti GİK Üyesi ve Mahalli idarelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz’da toplantıya katılarak açıklamalarda bulundu.  Uz Yaptığı açıklamada, “Yeni kurulan partiler, demokrasi için çok önemlidir.  Yeni fikirler, yeni kadrolar, Türk siyasetine zenginlik katar. İYİ Parti olarak partimizin kuruluş aşamasında çok zor bir süreçten geçtik. Her adımda önümüze engeller konuldu. Parasını vererek tutuğumuz salonların kapısına kilit vuruldu. Elektriklerimiz kesildi ama pes etmedik ve bu günlere geldik. Bizim verdiğimiz bu mücadelelerden sonra sizlerin işleri biraz daha kolaylaştı. Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Yıldızlar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “Çanakkale küçük bir yer sık sık karşılaşabiliyoruz bu nedenle siyasi partiler olarak birbirimize saygı ile bakmalıyız. Düşünce ve fikir ayrılıkları buna mani olmamalı. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz” açıklamalarında bulundu.

Deva Partisi İl Başkanı Berkan Karaca 25 Kasım Çarşamba günü İl kongresini yapacaklarını, bu kongreye Genel Başkanı Ali Babacan’ın da katılacağını söyledi. Hem bu kongreye davet hem de nezaket ziyareti için buradayız. Görüşme talebimize olumlu yanıt verdiğiniz ve bizleri kabul ettiğiniz için öncelikle çok teşekkür ederiz dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 22/11/2020, Pazar günü yayınlandı, 265 defa görüntülendi
*