Vali Aktaş Sağlık kurumlarının yöneticileri ile bir araya geldi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, sağlık kurumlarında görev yapan yöneticiler ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Vali İlhami Aktaş, geçtiğimiz gün sağlık kurumlarında görev yapan yöneticiler ile bir araya geldi.

Çanakkale Valiliği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, Çanakkale Onsekiz Mart Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammer Karaayvaz, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ufuk Tali ve ÇOMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tamer Demir katıldı.

Toplantıda; İlimizde devam eden sağlık yatırımları, sağlık hizmetlerinin vatandaşlarımıza daha kaliteli götürülebilmesi için yapılması gereken çalışmalar, Koronavirüs sürecinde Çanakkale genelindeki son durum, alınan tedbirler, yapılan denetimler ve pandemi ile mücadele sürecinde uygulanan tedbirler değerlendirildi.

Yapılan değerlendirmelerin ardından Vali İlhami Aktaş, başhekimlere ve yöneticilere sağlık hizmetlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunda talimat vererek çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantı, karşılıklı görüş alış verişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Haber Merkezi


Bu haber 21/11/2020, Cumartesi günü yayınlandı, 293 defa görüntülendi
*