“Kız Kardeşim” eğitimleri sona erdi  

3 years önce Eğitim Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi işbirliği ile gerçekleşen ve kadınların girişimcilik alanındaki farkındalıklarının artması, kişisel finans kaynaklarını doğru yönetmeleri gibi konuları ele alan Kız Kardeşim Projesi’nde verilen online eğitimler sona erdi.

Kadınların girişimcilik alanındaki farkındalıklarının artması, kişisel finans kaynaklarının doğru kullanılması gibi konularda, Çanakkale Belediyesi işbirliğinde organize edilen online eğitimler, geçtiğimiz gün son buldu.

Çanakkale Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca-Cola Türkiye işbirliği ile düzenlenen ve üç hafta süren Kız Kardeşim Online Eğitimleri kapsamında Bireyler İçin Finansal Bilinç, Dijital Dünyada Güvenlik ile Mobil Fotoğrafçılık ve İnternet Reklamcılığı konuları işlendi. Çanakkale Belediyesinin de işbirliği ile gerçekleşen ve 15-55 yaş aralığındaki kadınlara yönelik düzenlenen eğitimlerde Habitat Derneği eğitmenleri tarafından bilgi paylaşımları gerçekleştirildi” ifadeleri kullanıldı.

Haber Merkezi


Bu haber 26/10/2020, Monday günü yayınlandı, 17298 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com