Ezine spor kompleksine kavuşacak

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Ezine Belediyesi işbirliğinde, Ezine Belediyesi Spor Kompleksi ve Kapalı Yüzme Havuzu yapımına başlanıyor.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine’nin spor kompleksine kavuşacağının müjdesini verdi. Ezine’ye yapılacak olan yatırımları detaylı bir şekilde açıklayan ve sosyal medya hesabından paylaşımlarla, kamuoyuna duyuran Başkan Yüksel, spor kompleksinin yapımına başlıyoruz müjdesini verdi.

Başkan Güray Yüksel tarafından yapılan paylaşımda, “Geleceğimizin teminatı değerli çocuklarımız ve 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizin hizmetinde olacak, Ezine Belediyesi Spor Kompleksi ve Kapalı Yüzme Havuzumuzun ihalesi açık ihale usulü, 5 tur elektronik eksiltme yöntemiyle rekabet oluşturularak yaklaşık maliyeti 6 Milyon 837 Bin TL olan yapım işi yüzde 40 daha düşük bedel ile 4 Milyon 895 Bin TL ile ihale edilmiştir.

14 bin Ezineli hemşehrilerimizin hakkını savunarak belediyemiz ve kamunun bütçesinden 1 kuruşunun bile boşa gitmesine izin vermiyoruz, vermeyeceğiz.

Ekim ayı içerisinde Ezine Belediyesi Spor Kompleksi ve Kapalı Yüzme Havuzumuzun yapım işine başlıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Ezine Belediyesi Spor Kompleksi’nde neler olacak?

“Kapalı Spor Salonu, Kapalı Voleybol,Basketbol Sahası Kapalı Yüzme Havuzu, Antrenör Odaları, Eğitim Odaları, Yönetici Odaları, Fitness Salonu, Hakem Odaları, Sporcu Soyunma Odaları, Bay/Bayan WC/Engelli WC”

Tunahan Ünsal