“Gökçeadamızın gururu oldu”

LGS’de, Gökçeada birincisi olan Tuana Arzu Kavak, geçtiğimiz gün Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ile bir araya geldi. Başkan Çetin, Tuana adamızın gururu oldu ifadelerinde bulundu.

Gökçeada’nın en başarılı ismi, Belediye Başkanı Ünal Çetin ile bir araya geldi. LGS’de ilçe birincisi olan ve Fen Lisesi’ni kazanan Tuana Arzu Kavak, Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ile geçtiğimiz gün bir araya geldi.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, “İlçemizde LGS birincisi olan kızımız Tuana Arzu Kavak ile bugün Belediyemizde buluştuk. Tuana; Mediha-Hayri Çelik İnegöl Fen Lisesi’ni kazandı. Gökçeadamızın gururu oldu.

Bu başarıda emekleri olan annesi ve babası başta olmak üzere Gökçeada Ortaokulu’nda bulunan tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Geleceğimiz Türkiye’sinde önemli işler yapacak olan çocuklarımızı böyle başarılı görmek beni fazlasıyla memnun ediyor. İnşallah daha çok çalışarak başarılı olacak ve ileride güzel yerlere gelerek vatanına milletine güzel işler yapacak. Kendisini gönülden tebrik ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal