Limak Enerji’den ÇTSO Yönetim Kuruluna Ziyaret

Limak Elektrik Enerji A.Ş. Çanakkale Şube Müdürü Gökhan Vanlıoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası(ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu ile bir araya gelerek bölgenin enerji sektöründeki güncel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO’nun haberine göre; ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette Limak Enerji’nin bölgedeki faaliyetleri, gerçekleştirmeyi planladığı çalışmalar, serbest tüketici kapsamında müşterilere sağlanan indirimler gündeme geldi.

Görüşme hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu; “Çanakkale son dönemde yapılan yatırımlarla ciddi bir enerji alıcısı haline geldi. Limak Enerji Çanakkale Şube Müdürü Gökhan Vanlıoğlu’ndan ev, iş yeri ve sanayi bölgelerine sağlanan avantajlı tarifeler hakkında bilgi aldık. Elektrik, üreticimizin en önemli gider kalemleri arasında yer alıyor. Bizler Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin lehine olabilecek çalışmalar ve işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine ziyaretleri ve verdikleri bilgiler için teşekkür ediyorum” dedi