Bayramiç’e kardeş belediyeden konteyner desteği

Bayramiç Belediyesi’ne, kardeş şehri Nilüfer Belediyesi tarafından 40 adet çöp konteyneri hibe edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Birçok konuda maddi manevi desteğini gördüğümüz kardeş şehirlerimizle dayanışmamız devam edecek. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e bu desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Bursa Nilüfer Belediyesi’nden kardeş Bayramiç Belediyesi’ne çöp konteyneri desteği geldi. Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere hibe edilen 40 adet çöp konteyneri önceki gün teslim alındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Diğer belediyelerle olan iletişimimize büyük önem veriyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren kardeş şehir projesine gereken eğilimi gösterdik. Yeni kardeş şehirlerimiz oldu. Dayanışmanın öneminin daha da iyi anlaşıldığı şu günlerde birlikten kuvvet doğduğunu bir kez daha görüyoruz. Birçok konuda maddi manevi desteğini gördüğümüz kardeş şehirlerimizle dayanışmamız devam edecek. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e bu desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.