Turan’dan belediyelere tam destek

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, günlerdir Çanakkale’de ilçelerde temaslarda bulunuyordu. Dün Truva Otel’de, Turan AK Partili ve CHP’li belediye başkanları ile bir araya geldi. Uzun zamandır gergin olan Çanakkale siyaseti çekilen bir kare ile farklı bir noktaya geldi. 

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Lapseki ve Biga’da geçtiğimiz günlerde temaslarda bulundu. Çanakkale’ye geldikten sonra durmayan, STK, oda, borsa, dernek ve esnaflarla bir araya gelen Turan, rotayı geçtiğimiz gün Çanakkale Merkez’e çevirdi.

Merkez’de Truva Otel’de geçtiğimiz gün CHP’li belediye başkanları ile bir araya gelen Turan, kamuya ait tüm sorunları masaya yatırdık ifadelerinde bulundu. Siyasi gerginliklerin bir kenara bırakılmasını dile getiren Grup Başkanvekili Turan konuyla ilgili paylaşımda bulundu.

Turan yapmış olduğu paylaşımda, “Çanakkale’deki CHP’li Belediye Başkanları ile bir araya geldik. Siyasi rekabet, farklılık elbette olacak. Şehrimizin gereksiz polemiklere değil hizmet yarışı ile gündem olmasını istiyoruz. Tüm ilçelerimizi tek tek dinleyerek, kamuya ait sorunları masaya yatırdık” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 11/08/2020, Salı günü yayınlandı, 27 defa görüntülendi
*