Gökhan’dan kooperatif ve kent kart yetkililerine plaket

6 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Pandemi sürecinde gerçekleştirmiş oldukları çalışmalardan dolayı, S.S. 18 No’lu Şehir İçi Minibüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetimi ile Kent Kart Çanakkale Yetkililerine plaket takdim etti.
Covid-19 pandemi sürecinde hem kooperatif yönetimi hem de Kent Kart yetkililerinin büyük bir özveriyle çalıştıklarını söyleyen Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses yaptığı konuşmasında pandemi sürecinde yolcu sayılarında önemli düşüşler yaşandığını, bununla birlikte seferlerin aksatılmadan gerçekleştirildiğini, dezenfeksiyon çalışmalarının da rutin ve düzenli bir şekilde yürütüldüğünü belirtti.
Bu süreçte Çanakkale Belediyesi olarak her alanda kentlilerin sağlığı ve esenliği için çalışmalar yürütüldüğünü belirten Başkan Gökhan, bu çalışmalar arasında ulaşım hizmetlerinin de bulunduğunu belirterek, bu konuda destek ve emek veren kooperatif yönetimi ile Kent Kart yetkililerine teşekkürlerini iletti.
Konuşmaların ardından Başkan Gökhan, kooperatif yönetimi adına Başkan Hasan Ateş ile Kent Kart adına da yetkili Fikret İzmir’e plaket takdim etti.


Bu haber 07/08/2020, Cuma günü yayınlandı, 37 defa görüntülendi
*