DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı belli oldu

6 ay önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

DEVA Partisi Çanakkale Kurucu Merkez İlçe Başkanı İsmail Acar oldu. Acar’a mazbatası, İl Başkanı Berkan Karaca tarafından takdim edildi.

DEVA Partisi’nin kurucu Merkez İlçe Başkanı belli oldu. DEVA Partisi’nin ilk Çanakkale Merkez İlçe Başkanı İsmail Acar olarak belirlendi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Karaca, Acar’a başarılar dileyerek, “Teşkilatlanma çalışmalarımız kapsamında merkez ilçe başkanımız olarak İsmail Acar’ı görevlendirmiş bulunmaktayız. Kendisi alanında son derece başarılı bir arkadaşımız olup iş hayatında gösterdiği başarıyı siyasette de göstereceğine inancımız sonsuz. Kendisine görevinde başarılar diliyor, memleketimize faydalı işler yapmasını temenni ediyorum.” dedi.

“Söz veriyorum”
Kurucu Merkez İlçe Başkanı İsmail Acar, göreve layık olmak için çok çalışacaklarını ifade etti. Acar, şunları söyledi, “Sayın Kurucu İl Başkanım Av. Berkan Karaca ve kurucu heyetimizin takdirleri sonucunda Merkez İlçe Başkanlığı görevine layık görülmenin sevinci içerisindeyim.

Bu mukaddes görevi en iyi şekilde yapacağıma, dürüst çizgimden sapmayacağıma, Çanakkale halkına ve değerlerine layık işlerde olacağıma söz veriyorum.”

İsmail Acar kimdir?
İsmail Acar, 1985 yılında Çanakkale’nin merkeze bağlı Yapıldak köyünde dünyaya geldi. İlköğrenimini Yapıldak Köyü’nde, ortaöğretimini Çanakkale Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde (Burslu- İngilizce) tamamladı.

2012 yılında inşaat mühendisliği mesleğine aile şirketinde başlayan Acar, müteahhitlik, proje yapımı ve taahhüt gibi işlerde çalıştı. İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi’nde ve Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Birliği Derneği’nde (ÇİMDER) Genel Sekreterlik görevlerini üstlenmektedir.

Haber Merkezi

 


Bu haber 06/08/2020, Perşembe günü yayınlandı, 74 defa görüntülendi
*