Vali Aktaş Geri Gönderme Merkezini Denetledi

Çanakkale Valiliği’nin haberine göre; Vali İlhami AKTAŞ, Ayvacık ilçesinde bulunan İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezini denetledi ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali İlhami AKTAŞ, Ayvacık ilçesinde bulunan İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezini denetledi ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Aktaş, denetim için gittiği İl Göç İdaresi’nde Müdür Hüseyin Elgörmüş tarafından karşılandı ve yine denetimi esnasında Aktaş’a İl Göç İdaresi Müdürü Elgörmüş tarafından eşlik edildi. Aktaş müdürlüğün hizmet birimlerini gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi.

Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik ve Ezine Kaymakamı Hacı Arslan Uzan’ın da bulunduğu denetlemede İl Göç İdaresi Müdürü Hüseyin Elgörmüş, yabancılardan kendilerine gelen ihtiyaç sahiplerini ilgili birimlere yönlendirdiklerini bildirdi ve göçle mücadele konusunda yapılan çalışmalar hakkında verdi.

Yabancıların sorun yaşamadan hayatlarını sürdürebilmeleri için ellerinden gelen gayreti göstermeleri gerektiğini ifade eden Vali İlhami AKTAŞ, tüm personele çalışmalarında başarılar diledi.