Gelecek Partisi Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimi belli oldu

Gelecek Partisi Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimi, geçtiğimiz gün belli oldu. Parti tarafından yapılan konuyla ilgili açıklamada, “Bu çıkmış olduğumuz Gelecek Yolunda Rabbim bizlere başarı ve iyi hizmetler yapabilmeyi nasip etsin. Bizler bugünün gençleri yarının geleceği ve ümitleriyiz” dendi.

Gelecek Partisi Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimi, geçtiğimiz gün belli oldu. Gelecek Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Yiğit Akkoyun konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Bu çıkmış olduğumuz Gelecek Yolunda Rabbim bizlere başarı ve iyi hizmetler yapabilmeyi nasip etsin. Bizler bugünün gençleri yarının geleceği ve ümitleriyiz. Çok iyi bilmemiz gerekiyor ki, hepimiz bu topraklarda yaşıyoruz, hepimiz biriz, birlikteyiz, aynı geminin içerisinde sürüklenen birer ümidiz. Bizler bu yolda yapıcı ve birleştirici olacağız. Kimimiz esnaf, kimimiz öğretmen, kimimiz çalışan, kimimiz doktor o partilisin, bu partilisin, ideolojin fikrin ne olursa olsun bu yaşımıza kadar yanında olduğumuz dostlarımız, abilerimiz büyüklerimiz var. Sokağa çıktığımızda selamlaştığımız, hal hatır soran dostlarımız, komşularımız, akrabalarımız, arkadaşlarımız bizimle aynı fikri paylaşmak zorunda olmadıklarını biliyoruz. Ve yaşadığımız sürece iyi ya da kötü günümüzde bu insanlar her zaman bizlerin yanında. Birbirimizin cenazesini omuzlayacağız, birbirimizin iyi gününde beraber gülüp, halayda başı beraber çekeceğiz. O yüzden diyorum ki, Gelecek Partisi herkesin partisi olacaktır. Gelecek hepimizin gelecek bizlerin ve en önemlisi gelecek sizlerindir… Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimimiz hayırlı uğurlu olsun.”

Öte yandan kadro ise şöyle şekillendi:

Gençlik Kolları İl Yürütme Kurulu:

Siyasi işler Başkanı ve Sözcü ( Berkan Mert Yıldız)

Teşkilat Başkanı ( Onur Kağan Yalçın)

Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı ( Uğur Tutan)

Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı( Ramazan Damar)

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı(Volkan Demir)

Sosyal Politikalar Başkanı( Can Göksel)

İletişim Başkanı ( Beyza Konuk)

İnsan Hakları Başkanı(Can Kırbaş)

Parti İçi Eğitim Başkanı ( Ahmet Bacak)