“Çanakkale 11 kurultay delegesi ile temsil edilecek”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak kutlanan, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla, dün CHP Merkez İlçe Başkanlığı tarafından basın açıklaması yapıldı. Yapılan açıklama sonrası, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, hafta sonu gerçekleşecek olan kurultay öncesi bilgilendirmelerde bulundu.

24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla, CHP Merkez İlçe örgütü tarafından basın açıklamasında bulunuldu. Açıklama sonrasında, hafta sonu gerçekleşecek olan kurultay hakkında bilgilendirmelerde bulunan Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, “Kurultay delegeleri bilinçle hareket edeceklerdir” ifadelerinde bulundu.

CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, “İl kongresinde iki liste yarışmıştı. Orada, hem il yönetimleri ile birlikte kurultay delegeleri de oylanıyor. Orada oluşan sonuçta, 8 tane ilçe başkanlarımız ve geçmiş dönem il başkanımız belirlendiler. 3 tane de doğal delegemiz var. Çanakkale 11 kurultay delegesi ile temsil edilecek. Kurultay delegeleri seçilmişlerdir ve o bilinçle hareket edeceklerdir.

Cumhuriyet Partisi, buradan öte genel başkanın elini kuvvetlendirecek. Daha önce yapılmamış, eksik kalan işleri yapacak birikimlere sahiptir. PM adaylıkları baya bir fazla olacak. En doğru, sağlıklı arkadaşların önleri açılacaktır” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 24/07/2020, Cuma günü yayınlandı, 54 defa görüntülendi
*