Düğün salonları hazır

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Corona virüsü tedbirleri kapsamında alınacak tedbirlerle birlikte başlayan düğün sezonu için “hazırlıklarımız tamam” mesajı verdi. Öz, “Yeni hayata adım atan çiftlerimiz ve aileleri için düğün salonlarımız hazır… Gerekli hijyen kurallarını, mesafe aralıklarını, el dezenfektanlarını ve ilaçlama işlemlerini gerçekleştiren ekiplerimiz ile sizin sağlığınızı önemsiyoruz” dedi.

Corona virüs tedbirleri kapsamında sekteye uğrayan düğünler, yavaş yavaş başlıyor. Bu bağlamda düğün salonları da hem dezenfekte ediliyor hem de tüm hijyen kurallarına uygun olarak yeniden dizayn ediliyor.

Çan’da tedbirler son hızla devam ederken, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz konuyla ilgili açıklama yaptı. Öz açıklamasında bireysel tedbirlerin öneminin altını çizerek salonların hazırlandığını belirtti ve şöyle dedi:

“Yeni hayata adım atan çiftlerimiz ve aileleri için düğün salonlarımız hazır… Gerekli hijyen kurallarını, mesafe aralıklarını, el dezenfektanlarını ve ilaçlama işlemlerini gerçekleştiren ekiplerimiz ile sizin sağlığınızı önemsiyoruz.”

“Lütfen bireysel tedbirlerimizi alarak temas, mesafe ve temizlik sorumluluklarımızı yerine getirelim; birbirimizin sağlığını koruyalım…”